Belediyeler

BAKANIMIZ KASAPOĞLU VE VALİMİZ ÇİÇEK´E ´FAHRİ HEMŞERİLİK´ BERATI VERİLECEK

BAKANIMIZ KASAPOLU VE VALMZ ÇÇEK’E ‘FAHR HEMERLK’ BERATI VERLECEK

         Afyonkarahisar Belediye Meclisi karar ile Gençlik ve Spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapolu ile Valimiz Gökmen Çiçek’e ehrimize yaptklar yatrm ve hizmetlerden dolay ‘Fahri Hemerilik’ unvan verilmesine oy birlii ile karar verildi.

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek Bakanlnda Austos ay Meclis toplants gerçekleti. Toplantda gündeme ilikin maddeler görüülerek karara baland. Toplantda görüülen baz maddeler ise ilgili komisyonlara meclis üyelerinin oy birlii ile sevk edildi.

       Gündem maddeleri arasnda Gençlik ve Spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapolu ile Valimiz Gökmen Çiçek’e fahri hemerilik unvan verilmesi yönündeki gündem maddesi Meclis Üyeleri’nin oy birlii ile kabul edildi. Yaplan oylamann ardndan bir açklama yapan Bakanmz Zeybek, Bakan Kasapolu ve Vali Çiçek’in ehrimize önemli yatrm ve hizmetlerinin olduunu ifade etti. Zeybek Bakan, “Gençlik ve Spor Bakanmz Mehmet muharrem Kasapolu, belki de tarihte olmayan Afyonkarahisar’mzn merkezi ve tüm ilçeleri ile beldelerine varncaya kadar çok ciddi bir kaynak aktard. Bundan dolay fahri hemerilik berat verelim istedik. Bakanmz sa olsun ilimize çok ciddi kaynak aktard ve aktarmaya da devam ediyor. Sa olsun bizde Sayn Bakanmz bir hemerimiz olarak gördük. Ayrca Sayn Valimiz Gökmen Çiçek’in de ilimize geldii günden itibaren yapt çalmalar var. Afyonkarahisar’mzn tantmna büyük katk salyor. Kendisine fahri hemerilik berat vereceimizden sayn valimizin haberi yoktu.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu