Belediyeler

FARK ETMEZ SOKAKTA YA DA EVDE 23 NİSAN HEP KALBİMİZDE

FARK ETMEZ SOKAKTA YA DA EVDE 23 NSAN HEP KALBMZDE

23 NSAN’I COKU ÇNDE KUTLADIK

EVDE BAYRAM VAR, YAASIN 23 NSAN…

        Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal ler Müdürlüü koronavirüs salgn dolaysyla evlerinden çkamayan çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’na özel sürprizler hazrlad.

          Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatyla kutlamalar, çocuklarn evine götüren Afyonkarahisar Belediyesi ehrin dört bir tarafnda oluturduu klasik araç konvoylaryla büyük ilgi gördü.23 Nisan’a özel arklarn çalnd kutlamalarda balkonlarda ve camlarda bekleyen maskotlarn yan sra zeybek ekiplerinin gösterileri ilgiyle izlendi.

          7’den 70’e genci yals seslendirilen arklara balkonlardan elik eden çocuklar için balkonlardan sarktlan sepetlerin içine hediyeler brakld.  Bayraklar ve balonlarla süslenen araçlara büyük ilgi gösteren hemehrilerimiz 23 Nisan’n cokusunu birlikte yaad.

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, uzun süren planlamann bir sonunda Afyonkarahisar Klasik Otomobil tutkunlarnn da destekleriyle yaplan organizasyonun büyük ilgi gördüünü ifade etti. Kültür ve Sosyal ler Müdürlüü olarak iki ayr ekiple çklan kutlamalarda tüm mahallelere ulamay hedeflediklerini ifade eden Zeybek Bakan; kutlamalarda yaklak 6 bin çocua Türk Bayra, boya kalemleri, boyama kitaplar çikolatalar, gofretler ve birçok sürpriz hediye daldn söyledi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu