Belediyeler

GÜVENLİ VE KOLAY ULAŞIM İÇİN ASFALT SEFERBERLİĞİ (VİDEO HABER)

GÜVENL VE KOLAY ULAIM ÇN ASFALT SEFERBERL

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlar ile yol medeniyettir düsturu ile çalan Fen leri Müdürlüü ekiplerimiz; ulamda kolaylk ve konfor, aktivite ve kent estetii noktasnda çalmalarn bir bir tamamlayarak vatandalarmzn hizmetine sunuyor. htiyaç duyulan yollar yenileyen Belediyemiz; görev, yetki ve sorumluluk alannda bulunan yollarda da asfalt ve satih kaplama çalmas gerçekletiriyor.

SÖZ VERDK YAPIYORUZ

           Afyonkarahisarmzn birçok noktasnda asfalt çalmas gerçekletiren Fen leri Müdürlüü ekiplerimiz, vatandalarn daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için balatt asfalt atana yenilerini ekliyor. ehrimizin birçok noktasnda olduu gibi Marulcu Mahallesi’nde de devam eden asfalt ve kaldrm çalmalarnda sona gelindi. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in de yakndan takip ettii çalmalar ile hizmet alamayan mahalle kalmayacak, ulamda kolaylk, trafik aknda ise rahatlk salanacak. Belediyemiz Fen leri Müdürlüü, 2020-2021 asfalt sezonu kapsamnda çalmalarn tüm hz ile sürdürürken Marulcu Mahallesi’nde yaplan asfalt serim ve kaldrm – parke ta döeme ilemlerini tamamlad. Ekiplerimiz, 3 bin 50 metrekarelik yol için toplamda 870 ton scak asfalt serimi yapt.  Böylece ehir merkezine balanan mahalle yollarnn ulam problemleri de ksa sürede çözüme kavuturulmu oldu. Belediyemiz yol yapm, bakm ve onarm çalmalar dorultusunda ehrin ulam an vatandalarmz için hem güvenli hem de trafik younluundan arndrlm bir hale getiriyor.

“EN ÜST SEVYEDE HZMET ETMEYE DEVAM EDECEZ”

          Fen leri Müdürlüü ekiplerimizin ehrin her noktasnda hummal çalmalar devam ederken ilgili muhitlere ziyaretlerde bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, bir araya geldii mahalle sakinlerinin yaplan hizmet hakkndaki görülerini alrken bölgedeki eksiklikleri de yine birinci elden öreniyor. Konuya ilikin açklamada bulunan Bakanmz Mehmet Zeybek; Sürekli büyüyen ve gelien Afyonkarahisarmzn alt yapda ve üst yapda yaayaca olas skntlarn önüne geçmek adna her frsatta vatandamzla buluuyoruz. Her bireyin eletirilerini dikkate alarak kentin inasnda pay sahibi olmalar için de hizmet gayesi ile yatrmlarmz sürdürüyoruz. Kendi çalmalarmz dnda gelen taleplere de kulak vererek vatandalarmzn hizmet almas için gayret ediyoruz. Bu sene alt yap çalmalarna ciddi bir arlk verdik, birçok mahalledeki alt yap çalmalar da tamamland. Vatandalarmzn maduriyet yaamamas için de baz kurumlarn kaz çalmalar ardndan bizler çalmalarmz yaptk. Cumhuriyet Mahallesi’nde kilitli parke ta döeme ilemleri tamamland. Akabinde Marulcu, Hamidiye, Yarenler, Yunusemre, Çavuba ve Burmal mahallesinde scak asfalt ve parke ta döemesi yaplarak, hizmete sunuldu. Bir yandan scak asfalt çalmalar dier yandan da sathi kaplama çalmalarmz tüm hz ile yürütülüyor. Alt yapda içme suyu ve kanalizasyon hatlarnda da önemli çalmalara imza atyoruz. Erenler Mahallesi’ni de asfalt ile buluturduk tüm yollar asfaltladk. Ekiplerimiz parke ta ve scak asfalt ilemlerini büyük bir çaba ile sürdürüyor. Emei geçen arkadalarma teekkür ediyorum, hayrl uurlu olsun. diye konutu.

OTELLER BÖLGES ASFALT ÇALIMALARI TAMAMLANDI

ehrimizin turizm potansiyeli açsndan oldukça önemli olan otellerimize hem vatandalarmzn hem de ehir dndan gelen misafirlerin kolay ve rahat ulamas için bölgedeki yollarda balattmz asfalt seferberlii tamamland. Gece gündüz çalmalarn hummal bir ekilde sürdüren Fen leri Müdürlüü ekiplerimiz Afyonkarahisar zmir karayolunu tamamen asfalt ile buluturdu. Oteller bölgesine ulam salayan ara yollarda da çalmalarn tamamlayan ekiplerimiz kolay ulam, güvenli trafik hizmetini salad. Bölgede toplamda 4 bin ton asfalt serimi yapld.

 

HABERN VDEOSU ÇN TIKLAYINIZ 

https://we.tl/t-yE84x8EkHs

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu