Türkiye

Neslihan Atagül tedavi için İngiltere’ye gitti

Uzunca bir süredir bağırsak sendromu rahatsızlığı ile mücadele eden Neslihan Atagül, tedavi için İngiltere’ye gitti. Test sonuçları sonrasında tedavisine başlanılan güzel oyuncu için özel bir beslenme programı hazırlandı.
Geçirgen bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Neslihan Atagül’ün sağlık durumu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
YENİ BİR TEDAVİYE BAŞLADI 
TV100’ün haberine göre; ekranlara ve projelere ara verip vaktini hastalığının tedavisi için kendine ayıran Neslihan Atagül, İngiltere’ye gitti.İngiltere’de hastalığı için bir dizi test yaptıran güzel oyuncu, sonuçları aldıktan sonra doktorların tanısı ile yeni bir tedaviye başladı.
ÖZEL BESLENME PROGRAMI UYGULUYOR 
Buna göre kendisine özel bir beslenme programı uygulayan Atagül, yalnızca evde pişen yemekleri tüketmeye başladı. Avakado ve hindistan cevizi yağı da tüketmeye başlayan Atagül’ün bol bol dinlendiği ve enerji toplamaya çalıştığı öğrenildi.
“SAĞLIĞIM DAHA KIYMETLİYDİ” 
Atagül, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir takipçisinden gelen “Sefirin Kızı’nda ayrıldığın için küsüm ben sana” şeklindeki yoruma verdiği cevapla gündem olmuştu.
“ARTIK DAHA İYİYİM” 
Geçtiğimiz haftalarda sağlık durumuyla ilgili konuşan Atagül, “Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim” demişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu