Belediyeler

PROTOKOL TAŞ MEDRESE´DE BAYRAMLAŞTI

PROTOKOL TA MEDRESE’DE BAYRAMLATI

        Afyonkarahisar Valilii öncülüünde, Belediyemiz koordinesinde Kurban Bayram dolaysyla düzenlenen genel bayramlama töreni Ta Medrese de gerçekleti.

         Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in ev sahipliinde Afyonkarahisar Milletvekilleri, Veysel Erolu, Ali Özkaya, brahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, Burcu Köksal il protokolü, askeri erkan, daire müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, i adamlar, muhtarlar ve sivil toplum kurulularnn temsilcilerinin katlmlaryla düzenlenen bayramlama töreninde birlik ve beraberlik mesajlar verildi.

       Programn ilk konumasn yapan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, tüm Afyonkarahisarllar’n Kurban Bayram’n tebrik etti.  Kurban Bayram’nn huzur, salk ve bereket getirmesini dileyen Bakan Zeybek, bayramlarn dini uur ve duygularn gelimesine, milli ve manevi deerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduunu söyledi.

Zeybek Bakan; “Can Yücel’in söyledii gibi “Ömür dediin üç gündür; dün geldi geçti, yarn meçhuldür. O halde ömür dediin bir gündür; o da bugündür.” Bu günümüz geçmiimizden daha bereketli, daha hayrl olsun. Bayramlarn mazlum corafya da yaayan Müslüman kardelerimizin kurtuluuna vesile olmasn temenni eder, hepinizin bayramn tebrik ediyorum” dedi.

        Valimiz Gökmen Çiçek ve Afyonkarahisar Milletvekilleri de birer konuma yaparak tüm hemehrilerimizin Kurban Bayram’n tebrik ettiler. Tüm dünyay ve ülkemizi etkisi altna alan koronavirüs salgnnn ardndan normalleme bir bayram yaandna dikkat çekilen konumalarda, ülkemizin bu salgn sürecindeki baarsndan bahsedildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu