Belediyeler

SPORCU DOSTU ZEYBEK BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

SPORCU DOSTU ZEYBEK BAKANA TEEKKÜR ZYARET

BASKETBOL FEDERASYONU’NDAN BAKAN ZEYBEK’E ZYARET

     Sportif faaliyetlere oldukça önem veren Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlaryla,  Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüümüz tarafndan Gençlik ve Spor l Müdürlüü’nün destekleriyle ehrimizde 3×3 Basketbol Turnuvas düzenlenmi, turnuva gençlerden ve sporseverlerden youn ilgi görmütü.

     Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüümüz ve Basketbol Federasyonu l Temsilcilii ile birlikte gerçekletirilen 3×3 Basketbol Turnuvasnn ardndan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür ziyareti gerçekletirildi. Belediye Bakan Yardmcmz Murat Öner’inde hazr bulunduu ziyarette; Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinakt Basketbol Federasyonu l Temsilcimiz Feyzullah Demirkale, l Hakem Kurulu Üyeleri Ahmet Sarlk, ve smail Yurdunuseven, katklarndan dolay Bakanmz Zeybek’e plaket takdim etti.

     Karlkl görü alveriinin yapld ziyarette Bakanmz Mehmet Zeybek, spor organizasyonlarna destek vermeye devam edeceklerini, gençlerimizin sporcu bir nesil olarak yetimesi için tüm imkânlarn seferber edilecei mesajn verdi. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek açklamasnda; “Amatör spor kulüplerine malzeme yardm gibi desteklerin yan sra belediye olarak güçlü kadromuzla, Afyonkarahisarmzn spor ehri olmas için elimizden gelen her eyi yapyor, yatrmlarmz da sportif faaliyetlere oldukça önem veriyoruz. Bu hassasiyet ile yaptmz çalmalar neticesinde birçok profesyonel kulüp ehrimizi kamp noktas olarak tercih ediyor. Bu durum bizleri gururlandrrken azmimizi de artryor. ehrimizi, spor ehri yapma gayretlerimiz sürerken gençleri de spora tevik etmek amac ile farkl alanlarda turnuvalar düzenliyoruz. Afyonkarahisarmz her alanda aha kaldrmak adna çalmalarmz sürecektir, gençlere destek bizden baar onlardan. Bu yolda bizlere destek veren Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinakt ve Basketbol l Temsilcisi Feyzullah Demirkale’ye de nazik ziyaretleri nedeni ile teekkür ediyorum.” diye konutu.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu