Türkiye

Wilma Elles hakkında eski eşi tarafından şok iddia!

Kerem Göğüş, eski eşi Wilma Elles’in ikiz çocuklarını yurt dışına kaçırdığı iddiasıyla ünlü oyuncudan şikayetçi oldu.
Kerem Göğüş ve eski eşi Wilma Elles’in aralarındaki dava devam ederken, Göğüş’ten şok edici bir iddia geldi.
Göğüş çocuklarını görmek için daha önce de Elles’in ikamet ettiği Beşiktaş’taki evine gittiğini, ikizlerinin bakıcısının kapıyı açmadığını, polisi arayarak çocuklarını görmek için yardım istediğini ifade etti. Göğüş, evin kapısının Elles tarafında kilitlenlediğini polislerin tutanak altına aldığını belirtti.
Kerem Göğüş, Wilma Elles’in yılın yarısını yurt dışında geçirdiğini, bu yüzden çocuklarının sesine bile hasret kaldığını belirtti.
AVUKATLA GÖRÜŞECEK
Eski eşinin iddiaları hakkında ne açıklama yapacağı merak konusu olan Wilma Elles, avukatıyla bir görüşme yapacağını sonra konuşacağını belirtti. 34 yaşındaki oyuncu, olayın mahkemeye yansıması halinde açıklama yapacağını, şu aşamada konuşmak istemediğini söyledi.
Alara Kuru’nun yeni şarkısının klibinde aldatan bir kadını canlandıran oyuncu, “Hepsini çok uzun yıllar önce yaşadım. 10 yıl önce suçüstü yakaladım. Bu durumla karşılaştıktan sonra aşk hemen bitiyor, en önemlisi dürüst olmak” demişti.
Wilma Elles, şiddet gören kadınlara tavsiye olarak yardım alabileceklerini belirterek; “Komşunuza bile söyleyin ve en kötü video kaydı aldırın, erkeğin bunu görmesi objektif bakmasını sağlayabilir” açıklamasında bulunmuştu. Aldatıldıktan sonra sevgilisini hemen terk eden ve evden kovan Elles, “Ona saçını kesmesi için balkondan bağırdım, gördüğüm anda da ‘tüyleri yeni çıkmış tavuk gibi görünüyorsun’ dedim” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu