Belediyeler

ZEYBEK BAŞKAN VE YURDUNUSEVEN´DEN KANDİL ZİYARETİ

ZEYBEK BAKAN VE YURDUNUSEVEN’DEN KANDL ZYARET

       Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ve AK Parti Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven pazaryerlerine kandil ziyaretinde bulundu.Esnaf ve vatandalarmzla biraraya gelen Zeybek Bakan ve Milletvekilimiz Yurdunuseven tüm halkmzn mübarek Kadir Gecesini tebrik ederek talep ve önerilerini ald.

           Mübarek üç aylarn taçland Kadir Gecesi’ne ulamann mutluluunu yaadklarn ifade eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Evveli rahmet, ortas mafiret, sonu cehennem ateinden kurtulua vesile olan Ramazan Ay’nn son günlerini yayoruz. Sayn Vekilimizle birlikte halkmzn ve esnafmzn Kadir Gecesi’ni kutladk. Belediyemizin hazrlam olduu kandil helvasn ikram ettik” dedi.

            Ziyaretin öneminden bahseden Bakanmz; “Esnafmzn ve vatandalarmzn Kadir Gecesini kutladk. Kandil helvasn ikram ettik. Ayaküstü yaptmz sohbette esnafmzn hal ve hatrlarn sorarak, talep ve isteklerini dinledik. Kendilerine kolaylklar dileyip, hayrl ve bereketli kazanç salamalar temennisinde bulunduk. Biz büyük bir aileyiz, dostluk ve sevgi balarnn kuvvetlendirilmesi noktasnda ziyaretler önemli bir yer tutuyor. Bizde bu noktada üzerimize düeni yapmaya çalyoruz. Esnafmza, vatandalarmza yalnz olmadklarn hissettirmeye çalyoruz. Bu vesileyle talep ve ikayetlerini de örenmi bulunuyoruz. Kadir Gecesi olmas dolaysyla yaplan her bir ziyaretin, verilen her bir selamn önemi daha da kymetli bizim için.

          Rabbim tüm esnafmzn ve vatandalarmzn ilerine bereket versin, Milletimize huzur ile birlik beraberlik içinde yaamay nasip etsin. Bu duygu ve düüncelerle, slam Âleminin ve tüm ülkemizin Kadir Gecesini kutluyor; bu mübarek gecenin insanln içinde bulunduu salgn hastalk sürecinden kurtulmasna ve yaam olduu skntlarn son bulmasna vesile olmasn Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

         AK Parti Milletvekilimiz brahim Yurdunuseven ise halkmz ve esnafmzla biraraya gelmekten büyük mutluluk duyduunu ifade etti. Kadir Gecemizin kurtuluumuza vesile olmasn dileyen Yurdunuseven, “Bu geceler sadece bizlerin deil, Kudüs’ün, Mescid-i Aksa’nn kurtuluuna vesile olsun inallah… Krmz çizgimiz olan Mescid-i Aksa için ne yaplmas gerekiyorsa Türk Milleti olarak hazrz. Bu mübarek gecede, ruhumuzu karartan kötü duygu ve düünceleri kalplerimizden atarak, nefretin kötü arzularn frenleyip, dünyamz bulandran haset, kin, dümanlk gibi kötü duygulardan temizlenmek gerekir.  Bu kutsal gecenin getirdii esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanl çepeçevre kuatmasn; yeryüzünde bar ve huzurun artrmasn temenni ediyorum.” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-vIpvUncEX4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu